Hakka juhtiva mPOS pakkuja partneriks

Check out our Partner´s success stories or get in touch directly

Võta ühendustSee Success Stories

Korporatsioonid ja suurettevõtted

Paljude kaarditerminalide haldamine võib kujuneda kulukas erinevate kuumaksude pärast ja üldjuhul ei ole nad väga mobiilsed. SumUp'iga saab kohandada lahendusi konkreetsetele vajadustele paindliku lähenemise ja multifunktsionaalse tootearendusega. Korporatiivklientidele on saadaval palju lahendusi meie SDK-de ja API-de kaudu.

Ettevõtted, kes usaldavad SumUp'i

Tarkvara pakkujad

Maksed on keerulised, kuid mitte SumUp'i jaoks. Partnerid saavad kasutada meie iOS'i, Android'i ja Windowsi SDK'de või eCom'i API'sid, et võimaldada kaupmeestel maksete vastu võtmine kasutades rakendust või veebilehte koos kaardilugejaga. SumUp'i abil saate oma klientidele pakkuda tõelist omnikanalit.

Täieliku teabe jaoks külastage SumUp for Developers.

Tarkvara pakkujad, kes usaldavad SumUp'i

Finants institutsioonid

SumUp teeb koostööd finants institutsioonidega, et pakkuda oma klintidele terviklikku mPOS lahendust ilma vajaduseta kulutada üldkuludele või integratsioonile. Partnerlus on võimalik rakendada mõne päeva jooksul.

Finants institutsioonid, kes usaldavad SumUp'i

Jaekaubanduse partnerid

SumUp pakub ettevõtjatele tänapäevast töövahendit, mis täiendab iga jaemüüja äritegevust. Meie toote kaasaegne pakend ja tõhus suhtlemine muudavad poes otsustusprotsessi lihtsamaks ja toote kättesaadavamaks.

Jaemüüjad, kes usaldavad SumUp'i

Referents Partnerid

Kas soovite oma klientidele või liikmetele kaasaegset mPOS lahenduse pakkuda? Siis olete jõudnud õigesse kohta. Olgu see disainiturg, arstide ühing või otsene müügipersonal, SumUp'il on lahendus Teie ettevõttele.

Referents Partnerid, kes usaldavad SumUp

Võtke meiega ühendust, et SumUp'i partnerprogrammi kohta rohkem teada saada

Võta ühendust