Meie

Töökohad

Ettevõte SumUp

Oleme juhtiv mPOS makseteenuse pakkuja Euroopas. Alustasime oma tegevust 2012. a ja ehitasime oma makseteenuse nullist, et raputada makselahenduste valdkonda ja äratada igaühes väikeettevõtja hing. Lõime unikaalse seadme, mis taskus oleva nutitelefoniga võimaldab ka väikestel ettevõtetel ja kaupmeestel kaardimakseid kõikjal vastu võtta.

Meie kaupmehed teevad kohvi või parandavad autosid, tahame tagada tehnoloogia, mida kõik saaksid kasutada - et meie kaupmehed saavutaksid parima tulemuse. Meie kaarditerminali kasutamine on lihtne. Traditsioonilised pakkumised jätavad välja väiksemad ettevõtted ja väikekaupmehed, meie ei tee seda. Oleme avatud ja ausad hinnakujunduse osas ning meil pole varjatud tasusid.

Tehes algust 2012. aasta augustis on meie ettevõte nüüdseks muljetavaldava globaalse ulatusega ja on sellest ajast alates laienenud 31 riiki, sealhulgas Saksamaale, USA-sse ja Brasiiliasse. SumUp kasvab jätkuvalt ja seda toetavad American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures ja teised tuntud investorid.

Täna saavad sajad tuhanded ettevõtted SumUp’ilt makseid. Lisaks meie esialgsetele seadetele, telefoni ja veebirakendustele oleme arendanud edasi API-de ja SDK-de komplekti SumUp’i makseid kasutades ka teistes rakendustes ja teenustes.

Tehnoloogia

SumUp EU Payments UAB, mis on saanud e-raha asutuse tegevusloa Leedu Pangalt (tegevusloa number 56) Leedus, kinnitab, et makseid töödeldakse kooskõlas rangeimate turbenormidega.

Registreeritud Leedu Pangas

SumUp’i omandiõigusega makseplatvorm on esimene täielikult sertifitseeritud EMV mPOS süsteem maailmas, mis hõlmab endas kogu makseprotsessi: kaarditerminale, Androidi ja iOSi mobiilirakendusi, maksete töötlemise platvormi ning riski- ja pettusevastaseid lahendusi. SumUp on ka ainus mPOS pakkuja, kes on ise välja töötanud ja arendanud oma kaarditerminali.

SumUp Air kaardilugeja on kõige turvalisem kaardimaksete meetod ja saanud täieliku sertifikaadi paljude reguleeritud asutuste poolt:

PCI PTS V4.0 Sertifitseeritud, SRED EMV 1. ja 2. taseme sertifikaadid Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM MasterCard TIP, Visa ADVT sertifitseeritud Visa Ready sertifitseeritud

Meeskond

Me teeme asju teisiti. Oleme püstitanud oma makselahenduse otsast-lõpuni, et saaksime alati pakkuda parimat teenust ja väärtust. Me teame, kui tähtis on maksete saamine väikeettevõtetele, seega kasutame oma tehnoloogiat nende probleemide lahendamiseks. Usume avatud ja läbipaistvasse suhtlemisse, mitte rangeid reegleid ja hierarhiat . Oleme töökas meeskond, andekate inimestega, kellel on üks eesmärk: luua parem viis maksete saamiseks. Meil on ees suured väljakutsed ning vajame tarkasid ja loomingulisi inimesi, kes soovivad teha innovatsiooni maksetööstuses. Kui arvad, et Sul on olemas need omadused -

Join us